Teknolojinin öncüsü...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
15/08/2014 11:41:29 - 31/01/2015 11:41:29 - 11152 Okunma

Eski sistemimizde bulunan personel web siteleri yeni sistemimize taşınmıştır. Yeni sisteme ulaşma adresi http://personel.klu.edu.tr olup personel sayfalarının yönetimi ise http://bys.klu.edu.tr adresinden yapılacaktır. Eski sistemde yüklenmiş olan dosyalar yeni sistemin dosya ve klasör yönetimine aktarılmıştır. Dosya ve klasör yönetimine nasıl ulaşacağınız ve sistemi nasıl kullanacağınızı buradaki rehberden öğrenebilirsiniz.

Şu an itibariyle sistemdeki tüm kullanıcıların dosya yüklemek için kullanabilecekleri disk alanı boyutu 150mb olarak ayarlanmıştır. 15.09.2014 tarihinde 150mb olan bu sınır 50mb'a düşürülecektir. Bu limitleri aşan kullanıcılar dosya yükleyemeyecektir, bu sebeple bu tarihe kadar disk boyutunu aşan kullanıcıların güncelliğini yitirmiş belgelerini silmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınır 50mb'a düşürüldükten sonra yeni dosya yüklenemeyecektir.

Eski dosyaları silmelerine rağmen kullanım sınırını aşan kullanıcıların yukarıda belirtilen tarihten sonra yeni dosya yüklemek için Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 Yeni Personel Web Sistemiyle Gelen Özellikler


1-)Artık personel web sayfası için Başkanlığımıza başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Yeni personel web sayfası için sadece http://bys.klu.edu.tr adresine kurumsal mail adresiniz  (@'den önceki kısım) ve şifrenizle bir kere giriş yapmanız yeterlidir.

Giriş yaptığınız takdirde sistem sayfanızı oluşturacaktır. Geriye kalan tek şey kişisel bilgilerinizi düzenlemek olacaktır.

2-)Yeni personel web sayfaları şu an iki dilde (Türkçe-İngilizce) destek vermektedir.

3-)Kişisel takvim.

4-)Ziyaretçi istatistiği.

5-)Tüm cihazlarla uyumludur.
Personel web sayfaları

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.